• Broj pregleda: 113

Seb-agrar d.o.o.

Komercijalni referent / Kereskedelmi referens

Mesto zaposlenja: Severno-ba─Źki okrug
Rok za konkurisanje: 02.05.2018.
Postavljeno pre 3 dana i 16 ─Źasova

Seb-Agrar je osnovan 2011. godine kao porodi─Źna firma, sa sedištem u Senti malom mestu na severu Vojvodine. Osnovna delatnost firme je trgovina na veliko i malo.

Seb-Agrar se bavi prometom agro proizvoda, distribucijom pesticida, semena i mineralnog ─Ĺubriva i prometom naftnih derivata. Ugovara i kreditira poljoprivrednu proizvodnju. Poslovanje bazira na svojim otkupnim mestima gde u─Źvrš─çuje odnose sa svojim kooperantima.

Potreban nam je:

Komercijalni referent

2 izvršioca
Severni Banat, Severna Ba─Źka

Opis poslova:

  • Upravlja, koordinira rad terena za koji je zadu┼żen;
  • U─Źestvuje u pripremi strateškog poslovnog godišnjeg plana i bud┼żeta terena za koji je zadu┼żen;
  • Odgovoran je za ostvarenje poslovnih rezultata terena za koji je zadu┼żen i o tome izveštava pretpostavljene;
  • Svakodnevno preduzima konkretne mere u cilju poboljšanja prodaje i otkupa roba;
  • Daje predlog za povrate roba od kupaca;
  • Odgovoran je za realizaciju planiranog u─Źeš─ça na tr┼żištu koordiniraju─çi konkretne aktivnosti;
  • Odgovoran je za sve troškove u okviru terena a koji je zadu┼żen i analizira troškove i upore─Ĺuje stvarne troškove sa projekcijom i planom i o tome izveštava pretpostavljene;
  • Izra─Ĺuje godišnje i periodi─Źne izveštaje o svim segmentima rada terena;
  • Odgovoran je za redovnost pla─çanja terena za koji je zadu┼żen;
  • Prati stanje obaveza prema dobavlja─Źima;
  • Odgovoran je za izgradnju dobrih poslovnih odnosa sa poslovnim partnerima;
  • Odgovara Regionalnom menad┼żeru prodaje.

Potrebne kvalifikacije:

  • Diplomirani ekonomista ili diplomirani in┼żenjer poljoprivrede (smerovi: ratarski, zaštita bilja, agroekonomski);
  • 2 godine radnog iskustva na istim ili sli─Źnim pozicijama;
  • Voza─Źka dozvola B kategorije;
  • Dobro poznavanje rada na ra─Źunaru (MS Office);
  • Orijentisanost na ciljeve i pozitivne rezultate;
  • Izrazita komunikativnost i pregovara─Źke sposobnosti.
  • Po mogu─çnosti znanje ma─Ĺarskog jezika.

Moto: Radi u Srbiji i troši pare u Evropskoj uniji.

Kereskedelmi referens

2 munkavállaló
Észak-Bánát, Észak-Bácska

F┼Ĺbb feladatok:

  • Irányítja és koordinálja a munkát a rábízott területen.
  • Részt vesz az évi stragégiai és üzleti terv, valamint a területi költségvetés kidolgozásában a rábízott területen.
  • Felel┼Ĺs a rábízott terület üzleti eredményeinek eléréséért és err┼Ĺl jelentést ad.
  • Naponta lépéseket tesz az áru megvásárlásának és értékesítésének javítása érdekében.
  • Az áru visszaadásával kapcsolatos javaslatokat tesz.
  • Felel┼Ĺs a tervezett piaci részvétel megvalósításáért a konkrét tevékenységek koordinálásával.
  • Felel┼Ĺs a rábízott terület összes költségéért, elemzi a kiadásokat és összehasonlítja a tényleges költségeket az el┼Ĺrelátott és tervezett költségekkel, valamint ezekr┼Ĺl jelentést ad.
  • Éves és id┼Ĺszakos jelentéseket készít a terület munkájának minden területér┼Ĺl, amelyért felel┼Ĺs.
  • Felel┼Ĺs a rendszeres fizetés biztosításáért az általa irányíott területen.
  • Követi a beszállítókkal szembeni kötelezettségeket.
  • Felel┼Ĺs az üzleti partnerekkel való jó üzleti kapcsolatok kiépítéséért.
  • Szorosan együttm┼▒ködik a regionális értékesítési igazgatóval.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Diplomás közgazdász vagy diplomás mez┼Ĺgazdasági mérnök (szakirány: növénytermesztés, növényvédelem, agrárgazdaság).
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat ilyen vagy ehhez hasonló munkakörben.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • MS Office csomag felhasználói szint┼▒ ismerete.
  • Magabiztos, cél- és eredményorientált személyiség.
  • Kiváló kommunikáció, jó kapcsolatépítési készség.

Mottó: Dolgozz Szerbiában és költsd el a pénzed az Európai Unióban!

Amennyiben úgy gondolja, hogy megfelel a cég elvárásainak kérem, hogy küldje el az önéletrajzát elektronikusan.