Poslednji komentari na vesti i zviždaljke

Vesti

Posle više od tri decenije rada počinje likvidacija JP „Subotica-trans“

Komentari

Slobodan
pre 7 časova i 6 minuta
Odgovori
Pa jbt ,njima treba prostor parkinga suboticatrans-a.
BlokiCA
pre 7 časova i 50 minuta
Odgovori
Ovi blokaderi su odjednom dobili pravo glasa kao nikada u životu — pravo koje mnogi od njih, izgleda, nisu imali ni u krugu sopstvene porodice, a sada bi pod takozvanom „studentskom palicom“ da odlučuju o svemu i za sve.

Najveća zabluda je što misle da se buka, pritisak i blokada mogu predstaviti kao mudrost, odgovornost i ozbiljna politika. Nije svako nezadovoljstvo isto što i rešenje. Nije svaka parola program. Nije svaka masa narod, niti je svaki povik dokaz da neko zna kuda vodi državu i društvo.

Kada se euforija stiša, kada prođe osećaj moći i kada se pokaže da nije dovoljno samo biti protiv nečega, mnogi će se ozbiljno razočarati. Jer jedno je vikati, blokirati i glumiti istorijsku ulogu, a sasvim drugo je imati znanje, plan, odgovornost i svest o posledicama. Shvatite, ovo ne ide nigde dobro. Ne vodi ka smirivanju, ne vodi ka pametnijem društvu, ne vodi ka boljem sutra. Sve više liči na igru u kojoj će najveću cenu platiti upravo oni koji danas misle da drže sve konce u rukama
MALTER
pre 6 časova i 51 minut
"... Shvatite, ovo ne ide nigde dobro. Ne vodi ka smirivanju, ne vodi ka pametnijem društvu, ne vodi ka boljem sutra. Sve više liči na igru u kojoj će najveću cenu platiti upravo oni koji danas misle da drže sve konce u rukama. "

E vidis, ovaj deo si jako pametno napisao
Trovach
pre 7 časova i 25 minuta
Kao prvo, niko ne moze dati pravo glasa, pa se ne moze ni dobiti. Ono se stice punoletstvom i ja sam ga stekao jos u SFRJ dok se mnogi od vas radikalcica niste ni rodili. Za nase pravo glasa su se izborili nasi preci i velika je uvreda prema njima sto neki odlucuju da ga ne koriste. Ako njima nije bilo tesko da za to daju i svoje zivote, onda ni mi nemamo pravo da izigravamo nezainteresovanost, apaticnost i apoliticnost. Vise cenim coveka sa drugacijim stavom, nego onog bez stava.
Dreka
pre 8 časova i 5 sekundi
Odgovori
Svi vidovi registrovani na BG....a tamo ide i taksa za registraciju ...ne u kasu Subotice. I, ajde sad organizovano...na neki miting ....da znamo ko čijim parama plaća, a kome se osporava i ako svojim parama hoće da plati......
Milan
pre 8 časova i 10 minuta
Odgovori
Pa da li ste svesni da nećete svi moći pobeće???
I vi śto pobegnete ,juriće vas božija pravda.Ja ću to doživeti.
Toranj
pre 8 časova i 24 minuta
Odgovori
Popravite elektronske table o obavestenjima dolazaka autobusa. Neophodno je!
SuperCrv
pre 9 časova i 24 minuta
Odgovori
Sramota a ove iz obrenovca namernim malim slovima treba bojkovati
Trovach
pre 7 časova i 31 minut
Doci ce vreme provere zakonitosti ove "privatizacije". Mozda "Subotica trans" i vaskrsne.
Zabrinuti
pre 9 časova i 43 minuta
Odgovori
Kada će budućnost fabriku nameštaja ugasiti
Kapitalna dela Karolja Jakobeja prvi put na okupu u Gradskom muzeju Subotice

Komentari

Alas
pre 8 časova i 22 minuta
Odgovori
Ovakve vesti volim
Nenad izronio 203.5 metara na jedan dah: Naredni cilj je medalja na svetskoj sceni

Komentari

Pavle
pre 12 časova i 46 minuta
Odgovori
Svaka cast Nenade!
Sad mozes opet nazad u friendly lobby
X
pre 16 časova i 34 minuta
Odgovori
Svaka cast I veliki pozdrav.
Zoltan
pre 17 časova i 37 minuta
Odgovori
A legjobb Mester!!!
Sedam trka, vrhunska grla i velika očekivanja pred "Subotičku milju" i "Mercedes-Benz kup"

Komentari

Baki
pre 16 časova i 30 minuta
Odgovori
Beszarok parasztok
"Vodovod" istražuje uzrok slabog pritiska vode u više subotičkih naselja

Komentari

marko
pre 8 časova i 56 minuta
Odgovori
Najverovatnije je razlog slabljenja pritiska u predvečernjim satima, masovno zalivanje trave i bašte u dvorištima... videčete kako će se popraviti pritisak čim malo zahladi i dođe kiša...
Proleće
pre 16 časova i 40 minuta
Odgovori
Zgrade u Teslinoj ulici su imale slab,gotovo nikakav pritisak,poseban je problem za stanare na višim spratovima koji toplu vodu imaju preko gasnog kotla.Danas je situacija mnogo bolja...
SuperCrv
pre 18 časova i 37 sekundi
Odgovori
Dobro narode kad mislite da se ovaj kancer čisti?
penzionisani ekonomista
pre 18 časova i 1 minut
Odgovori
Problemi sa vodom vec su vidljivi, a problemi sa kanalizacionim sistemom tek ce biti veliki. Za koju godinu imat ce te otpadne vode i na ulicamq grada, a ne samo u Palicu.
Tt
pre 19 časova i 40 minuta
Odgovori
Dok je pritisak u mreži bio 2,8 do 3 bar-a nije bilo problema u Kertvarošu jer su zgrade bez pumpnih postrojenja visine 4 sprata
Tt
pre 21 čas i 17 minuta
Odgovori
Josipa Krasa i Mihajla Pupina isto
Bla bla
pre 1 dan i 2 časova
Odgovori
Novo selo,voda bazdi!!!
Gogush
pre 1 dan i 5 časova
Odgovori
Santiceva
"Inspira" i švedski partneri pokreću projekat investicione štednje za građane Srbije

Komentari

miki
pre 17 časova i 3 minuta
Odgovori
Stvarno sta je ovde novo osim nove ekipe,,,,,
Nikola
pre 20 časova i 19 minuta
Odgovori
@joska
Al si pametan , uradi ti tako nesto ,bar probaj.
Joska
pre 1 dan i 8 časova
Odgovori
Postoji vec preko 30 godina i vec je dostupno svima u Srbiji, nista novo...
Analitičar
pre 1 dan i 9 časova
Odgovori
Ako je cilj dugoročni rast kapitala i period ulaganja od najmanje 10–15 godina, investicioni fondovi su u većini slučajeva isplativiji od kupovine stana, jer istorijski ostvaruju veći prinos zahvaljujući efektu složene kamate. Sa druge strane, stan predstavlja stabilniju i opipljivu imovinu koja donosi redovan prihod od kirije i pruža veći osećaj sigurnosti, ali obično uz niži ukupni prinos.

Za ulaganje od 100.000 evra, čisto finansijski posmatrano prednost bih dao investicionim fondovima, dok je najbolji kompromis raspodela dela sredstava u fondove, a dela u nekretninu.
Analitičar
pre 1 dan i 9 časova
Odgovori
U Srbiji, ako posmatramo period od 10+ godina, investicioni fondovi (posebno globalni akcijski fondovi i ETF-ovi) su u proseku donosili veći prinos od izdavanja stana, ali uz veću kratkoročnu volatilnost. Nekretnine su stabilnije i psihološki mnogim ljudima prijatnije jer „vide” svoju imovinu.
Tomislav
pre 1 dan i 11 časova
Odgovori
Bilo bi sjajno da ovo postane alternativa za investitore koji ulažu u nekretnine
M
pre 1 dan i 12 časova
Odgovori
Svaka čast! Ovo je odlična priča!
Subotica i Švedska jačaju saradnju u oblasti privrede, obrazovanja i tehnologija

Komentari

Baki
pre 1 dan i 14 časova
Odgovori
Iz Švecke
„U slavu Vidovdana“: Trodnevni program posvećen kulturi, istoriji i tradiciji

Komentari

Navika
pre 8 časova i 20 minuta
Odgovori
Zasto minusi na kulturna desavanja u nasem gradu?!
Besplatne školice sporta tokom leta za decu predškolskog i školskog uzrasta

Komentari

Nenad
pre 1 dan i 19 časova
Odgovori
Bravo!!!
Ovakve vesti volim da procitam.
Izbor za najlepše dvorište Subotice - pogledajte prijave i glasajte za vašeg favorita

Komentari

Stojanka .
pre 6 časova i 24 minuta
Odgovori
Najlepše. Br1 .milica lozanc .
Miloš
pre 7 časova i 11 minuta
Odgovori
Dvorište br. 1
Gordana
pre 7 časova i 17 minuta
Odgovori
01 Milica Lozancic
Petra
pre 7 časova i 23 minuta
Odgovori
01 - Milica Lozančić
Mirjana Barjaktar
pre 7 časova i 25 minuta
Odgovori
01 Milica Lozančić
Jovo
pre 7 časova i 27 minuta
Odgovori
NAJVISE MI SE SVIDA OKUCNICA BR 1 VLASNICE MILICE LOZNCIC .POZDRAV
Gordana
pre 7 časova i 32 minuta
Odgovori
Milica Lozančić 01
Slađana Golić
pre 8 časova i 46 minuta
Odgovori
06
Marko
pre 8 časova i 56 minuta
Odgovori
1
Slobodan
pre 9 časova i 1 minut
Odgovori
Br. 1

Zviždaljka

Trava i nisko rastinje - 26. Nova - Donji Tavankut
Trava i nisko rastinje - 26. Nova - Donji Tavankut
Poštovani, Molim Vas da me uputite kome da se obratim u vezi neodržavanja zelene površine (trava, korov i grane od drveća) u ul. 26. Nova u Donjem Tavankutu. Pomenutom ulicom je nemoguće normalno proći na deonici od "Subotičanke"…
pre 1 dan i 18 časova
432

Komentari

Антун Чупак
pre 1 dan i 11 časova
Odgovori
Власнику дотичне парцеле!!!
Zlatko
pre 1 dan i 11 časova
Odgovori
Gde je mesna zajednica,radna akcija,sadnja drveca,cveca u saksijama?
Tacno se vidi koja sela imaju vecinsko madjarsko stanovnistvo.Uredjenije,ima cveca,...Ljutovo,Tavankut i Gornji,prostora za ulepsavanja koliko hoces...samo treba mrdnuti malo
Rupe nakon izgradnje kanalizacione mreže -  Majšanski put
Rupe nakon izgradnje kanalizacione mreže - Majšanski put
Nakon završetka radova na izgradnji kanalizacione infrastrukture u ulicama Majšanski put i Đeri Ferenca, pojedine deonice kolovoza ostale su nesanirane. Umesto asfalta, oštećene površine privremeno su nasute tucanikom, što se…
pre 1 dan i 18 časova
403

Komentari

Ajris
pre 21 čas i 55 minuta
Odgovori
Evo hoce sto pre. Ulicu Frana Supila su radili pre godinu dana, jos je sva u rupama, izlomljenom asfaltu sa strana, sahte su ostale podignute previse pored puta, a oko njih rupetine pola metra, pogotovo posle svake kise sve su vece i vece. Slobodno mozes izlomiti auto, da ne pricam o biciklistima kojima nije lako voziti, nit ici po sredini puta, niti ivicom mozes se ubiti. Za godinu dana bili su jednom da naspu zemlje pored, i to ne celom ulicom i ne svugde. Jezera u ulici su stalna pojava posle svake kise jer nema vise jarkova pored puta da skupljaju vodu. Uzas sta su uradili i kako je ulica ostavljena. Izgleda sve gore i gore i nikom nista. A kanalizacija koju su pravili jos nije u funkciji, nezna se ni kad ce biti.
Kada će početi suzbijanje komaraca?
Kada će početi suzbijanje komaraca?
Da li je moguće da se svake godine suočavamo sa istim problemom? Komaraca ima toliko da je gotovo nemoguće boraviti u dvorištima, na terasama ili provoditi vreme napolju, posebno u večernjim satima. Čini se da se nadležni svake godine sete tretiranja…
pre 2 dana i 5 časova
447

Komentari

Građanin
pre 1 dan i 10 časova
Odgovori
Svake godine ista priča
Robert
pre 1 dan i 13 časova
Odgovori
Ma dok ne skupe dovoljno para za......svoje džepove
city woman
pre 1 dan i 16 časova
Odgovori
Komarci su trebali već početkom juna da se prskaju.
Toza
pre 1 dan i 17 časova
Odgovori
Ovo je strasno,mene i preko dana zderu u dvoristu!!!
Kada će biti rešen problem sa pritiskom i nestancima vode?
Kada će biti rešen problem sa pritiskom i nestancima vode?
Da li će Vodovod uskoro rešiti problem slabog pritiska tokom dana i potpunog nestanka vode u večernjim satima u zgradama u ulicama Mihajla Pupina, Josipa Kraša, Ante Parčetica i okolini? Već duže vreme se suočavamo sa ovim problemom, a situaci…
pre 2 dana i 7 časova
325

Komentari

city woman
pre 1 dan i 16 časova
Odgovori
MZ Novi Grad nema pritisak vode.
024
pre 1 dan i 19 časova
Odgovori
Na Prozivci kod mene isto tako...
Minijaturne saksije na ogradi kod Nove opštine
Minijaturne saksije na ogradi kod Nove opštine
Zanima me ko je glavni za ideju "ukrašavanja" ograde između kolovoznih traka kod zatvora/Nove opštine? Isto tako, koji rasadnik je dobio tender, ko je stručnjak koji je odabrao biljke koje će da budu u minijaturnim saksijama, i na kraju…
pre 2 dana i 13 časova
389

Komentari

Ajris
pre 20 časova i 32 minuta
Odgovori
Te biljke nemaju tamo nikakvu sansu zbog vrucine. A i prilicno su nevidljive tako da ne doprinose bas nicemu.
Palicanka
pre 1 dan i 15 časova
Odgovori
Kakav tuzan prizor! Jadne biljke! A najavljivano je: suzivo.com/vesti/prvi-zel … od-patrije-do-podvoznjaka
Ravno do dna
pre 1 dan i 17 časova
Odgovori
Meni se čini da lokacija nije dobra jer je tamo uvek bila najtoplija tačka u gradu.Prži sunce a sve je u betonu.
Šahte opasno upale na Aleji Maršala Tita
Šahte opasno upale na Aleji Maršala Tita
Koji dan sam prošao radijalcem i šahte su bas opasno upale ne znam da li ste primetili. Razumem da treba usporiti saobracaj na ovom pravcu al ne treba baš sa tolikim kraterima da nam otpadnu osovine. Nikad nije bio u ovakvom katast…
pre 2 dana i 18 časova
267

Komentari

S2
pre 2 dana i 13 časova
Odgovori
Na slici je slivnik a ne šahta. Šahta ima poklopac, ponekad sa otvorima, četvrtast ili okrugao i čovek može da siđe u nju.
Ležeći policajac u Kireškoj ulici
Ležeći policajac u Kireškoj ulici
Poštovani, S obzirom da je polovina Kireške ulice presvučena novim asfaltom što smatramo i da je bilo neophodno, molimo da se pod hitno vrate ležeći policajci kod Dedinjske ulice jer je sada Kireška ulica postala trkali&scar…
pre 2 dana i 20 časova
353

Komentari

Sima
pre 2 dana i 7 časova
Odgovori
Ne trebaju lezeci policajci, stanovnik kireske.
I razmontirajte u Banijskoj kod Damba....hvala
Géza
pre 2 dana i 18 časova
Odgovori
Isto i u Ljermontovoj ulici.
Nepregledno uključivanje iz Cara Lazara  u Petra Lekovića ugrožava bezbednost saobraćaja
Nepregledno uključivanje iz Cara Lazara u Petra Lekovića ugrožava bezbednost saobraćaja
Želim da ukažem na ozbiljan problem bezbednosti saobraćaja na izlasku iz ulice Cara Lazara, prilikom uključivanja u ulicu Petra Lekovića. Sa leve strane uz ulicu Petra Lekovića često su parkirana vozila koja značajno smanjuju preglednost. Zbog toga vozači k…
pre 3 dana i 14 časova
294

Komentari

Borisz
pre 2 dana i 18 časova
Odgovori
Tamo izaći na Petra Lekovica je lutrija.
Voda na česmi na Prozivci teče neprestano i stvara se velika bara okolo
Voda na česmi na Prozivci teče neprestano i stvara se velika bara okolo
U parku na Prozivci baš ide voda sa česme - da li ova česma treba stalno da bude uključena? Deluje mi kao nepotrebno trošenje vode a druga stvar svuda curi.
pre 3 dana i 20 časova
1195

Komentari

S2
pre 2 dana i 15 časova
Odgovori
Geza, i ta česma (kao i Plato Zorana Đinđića, spomenik kod Jadrana, skulptura kod Mlečne pijace i ćupovi) je tako napravljena da voda stalno teče iz nje. Nema skulpturu, ali je ostalo isto kao kod pojilišta na Prozivci. Da ne curi, pisali biste zviždaljke zašto nema vode.
S2
pre 3 dana i 10 časova
Odgovori
Pisao sam i prošli put, nije objavljeno: ovo je tzv. pojilište i konstruisano je tako da voda stalno teče, ali se odvod često zapuši. Neretko prvi posao u proleće bio je izvaditi grančicu iz dizne koju neki pametnjaković redovno ugura tokom vansezone svake godine. Radio sam održavanje i ove javne česme godinama unazad, sad sam u penziji, pa će neko drugi da se bavi ovime. Održava je Vodovod.
Géza
pre 2 dana i 17 časova
Pišite Upravi Vodovoda. A šta reći kada preko puta njih kod NIS pumpe česma curi isto tako.
Tavankućani
pre 3 dana i 13 časova
Odgovori
Dok tamo curi u Tavankutu nema čak ni pokretna cisterna da nas snabdije vodom.ZAŠTO?
Mira
pre 3 dana i 16 časova
Odgovori
Nemoguce je da se jedna obicna cesma ne moze sanirati i napraviti tako da radi normalno!!! Svake godjne ista prica. Neverovatna nemarnost i nebriga. Higijena 0, takodje.
Trovach
pre 3 dana i 20 časova
Odgovori
Potrebno je jos samo 9 zvizdaljki, pa ce biti reseno.
Primedba na stanje kolovoza na Kanjiškom putu na Paliću
Primedba na stanje kolovoza na Kanjiškom putu na Paliću
Želim da ukažem na veoma loše stanje kolovoza na Kanjiškom putu na Paliću, na deonici od Agromaxa do Bele terase. Nakon radova na kanalizaciji pre više od pet godina, put nije kompletno obnovljen, već je samo zakrpljen, zbog čega je vožnja…
pre 5 dana i 6 časova
938

Komentari

Boki
pre 3 dana i 5 časova
Odgovori
Ovde je mozda jos veci problem sto nema pesacke staze a ulica postaje Zlatibor, grade se apartmani na 4,5 lokacija, bice vise ljudi.. Takodje, sramotno je da se otvori Maxi a ne napravi prilaz za pesake!?!
intClose
pre 3 dana i 13 časova
Odgovori
Tacno, u ocajnom je stanju, jednu trecinu su sredili prosle godine, kada planiraju ostalo ne znam. I deo kod Akva Parka je cak i u losijem stanju, sramota.