Saopštenje policije povodom nestanka maloletne Tijane Jurić
Subotičkoj policiji je u subotu, 26. jula u 01.30 časova posle ponoći, prijavljen nestanak maloletne Tijane Jurić (1999) iz Subotice. Po dobijanju prijave, policijski službenici Policijske uprave u Subotici su preduzeli hitne mere i radnje iz svoje nadležnosti u cilju pronalaženja Tijane, koja je poslednji put viđena 26. jula u 00,25 časova nedaleko od Sportskog centra ''Rata'' u Bajmoku, između ulica Tri istarske žrtve i Njegoševe, stoji u saopštenju PU Subotica.
Na neasfaltiranom delu puta pronađeni su predmeti, koji prema izjavi majke, pripadaju nestaloj devojčici. Obzirom da se radi o nestanku maloletne osobe, pod za sada nerazjašnjenim okolnostima, u akciju pronalaženja su pored pripadnika Policijske uprave u Subotici uključene i specijalističke ekipe MUP-a R Srbije.
Takođe, zbog blizine državne granice sa Mađarskom, odmah je ostvaren kontakt sa njihovim nadležnim organima, kao i službom Interpola.
Policijska uprava Subotica moli građane, ukoliko imaju bilo kakve informacije u vezi nestanka maloletne Tijane Jurić da se jave u Policijsku upravu u Subotici ili na broj telefona 192, odnosno mobilni telefon 064/8927365.
Postavljeno pre 11 godina i 9 meseci
85
117708
Komentari