Voda iz vodovoda smrdi na fekalije - Kertvaroš
Tekst zviždaljke:
Voda iz vodovoda u Kertvarošu (ulica Save Kovacevica) smrdi na fekalije. Smrad ukazuje da voda koja dolazi iz vodovoda očigledno nije bakterioloski ispravna i da ozbiljno ugrozava zdravlje ljudi.
Pitanje za Vodovod - kako mislite da kupamo svoje dete, našu malu bebu u ovako smrdljivoj vodi?! Zar je potrebno da mala beba dobije neku infekciju i ozbiljan zdravstveni problem zbog loše vode, i to u 21. veku?! Vi tvrdite da je voda ispravna za piće, a ja se plašim i da se tuširam sa tom vodom a kamoli da kupam svoje dete ili ne daj Bože da popijem gutljaj te vode. Kako je moguće da u 21. veku, u velikom gradu ljudi nemaju normalnu vodu za korišćenje (plaćaju je papreno)?!
Molim JKP Vodovod da HITNO reši ovaj problem kako nam deca ne bi smrdela na fekalije posle kupanja. Sramota!
Komentari