Pregleda: 2172

Vaterpolo: Spartak Prozivka poražen od Bečeja na premijeri Prve A lige

14.10.2019. u 11:06h
Vaterpolisti Spartak Prozivke na premijeri u Prvoj A ligi Srbije pretrpeli su poraz. Na svom bazenu su, nakon preokreta, poraženi od Bečeja, rezultatom 9:11.

Spartak Prozivka poražen je u 1. kolu Prve A lige Srbije od Bečeja, rezultatom 9:11. Iako su Subotičani bili bolji, gosti su u finišu iskoristili prilike i došli do pobede.

Spartak Prozivka je bolje počeo meč i poveo sa 2:0, smanjili su gosti, ali je Ivošević bio precizan za 3:1. Ipak prva četvrtina se završila samo s gol razlike za domaći tim 3:2. U drugoj četvrtini Subotičani su i dalje bili bolji i prvi deo susreta rešili u svoju korist rezultatom 7:6.

Treća deonica protekla je u izjednačenoj igri uz samo po dva gola na obe strane, ali je završnica meča pripala Bečejcima. Subotičani su propustili brojne prilike, a gosti svoje iskoristilii stigli do poravnanja rezultata (9:9) i u poslednjim minutama susreta sa dva gola rešili pitanje pobednika.

Spartak Prozivka – Bečej 9:11 (3:2, 4:4, 2:2, 0:3)

Spartak Prozivka: Ćalasan, Čabrilo 2, Č. Varkulja, Ivković  1, V, Varkulja, Konatar, Ivošević 2, Bulajić 3, Nedeljković, Klinovski, Stojanović, Jakić, Zeljković, Dmitrašinović.

Bečej: Murašov, Velimirov, Čavić 2, Ćurčin, Katić 1, Mesaroš 2, Pantić, Perić 1, Kovačev, Jović, Sašin 2, Korovljev, Bušić, Krstonošić  3.

Vaterpolo: Spartak Prozivka - Bečej Vaterpolo: Spartak Prozivka - Bečej Vaterpolo: Spartak Prozivka - Bečej Vaterpolo: Spartak Prozivka - Bečej Vaterpolo: Spartak Prozivka - Bečej Vaterpolo: Spartak Prozivka - Bečej Vaterpolo: Spartak Prozivka - Bečej Vaterpolo: Spartak Prozivka - Bečej