Saradnja komunalnih preduzeca
Tekst zviždaljke:
Poštovanje svima koji ovu pročitaju, naime upravo sam dobio informaciju od zaposlenog u gradskoj čistoći, da više ne čiste parking prostore koji su u zoni naplate JKP "Parking" već samo trotoare. Razlog je to sto JKP "Parking" ne plaća usluge JKP "Čistoća i zelenilo", i iz tog razloga su obustavili održavanje higijene na tim površinama. Sada mi je jasno žasto je takav svinjac u gradu.
Ne mogu da verujem da se zbog takve situacije obustavlja usluga od javnog interesa. Pa pobogu oba pravna lica su u statusu da je osnivač Grad Subotica. I sada kao mala deca teraju inat jedni drugima. Parking nam ne plaća pa mi ne čistimo... Šta onda parking radi po pitanju higijene okupirane teritorije za koju naplaćuju uslugu parkiranja?Očigledno ništa pošto je sve totalno neodržavano. Ovo je dragi moji ludnica, ne mogu da verujem. Da li neko u gradskoj upravi može da ovakvu situaciju reguliše? Mogao bih još da komentarišem ali pametnom dosta...
Komentari