Dvorište Renate Karanfilović osvojilo srca čitalaca

26.06.2026. u 15:22h
1
837
Izvor: Subotica.com
Subotičani su dali svoj glas i izabrali najlepše uređeno dvorište u gradu, a ova laskava titula pripala je Renati Karanfilović iz Novog Sela.
Dvorište Renate Karanfilović osvojilo srca čitalaca

Naš prvi konkurs za najlepše uređeno dvorište i terasu privukao je veliku pažnju građana, a Subotičani su pokazali da naš grad krije prave male rajske vrtove! Svake subote donosimo vam priče i reportaže iz pobedničkih zelenih oaza.

Najveće uzbuđenje donelo je glasanje publike. U trci za titulu najlepšeg, vaši glasovi su odlučili pobednika, a borba je bila inspirativna do samog kraja. Preko hiljadu pristiglih glasova jasan je dokaz koliko Subotica voli i neguje kulturu uređenja životnog prostora.

Iako je u propozicijama navedeno da će se glasanje odvijati isključivo u komentarima na sajtu, posetioci su u velikom broju glasali i na Fejsbuku, što nas je dovelo do nešto više od 500 glasova na svakoj od platformi. Odlučili smo da ih uvažimo sve i spojimo, tj. saberemo, tako da je svoj glas dalo više od 1.000 posetilaca.

Izbor za najlepše dvorište Subotice - pogledajte prijave i glasajte za vašeg favoritaNajlepše dvorište po mišljenju čitalaca ima Renata Karanfilović, koja je osvojila 281 glas. Visoko drugo mesto pripalo je Milici Lozančić, a njeno dvorište osvojilo je 194 glasa publike, dok je treće mesto zauzela Dijana Arsić sa 150 glasova podrške.

JAPANSKI VRT - Daleko od Japana, u jednom subotičkom dvorištu, nastao je vrt koji odiše duhom dalekoistočne tradicije. Braća Jenei godinama stvaraju svoj japanski kutak – mesto gde priroda, strpljenje i pažljivo odabrani detalji pričaju jedinstvenu priču.

Ekipa portala Subotica.com upućuje čestitke svim učesnicima na trudu, kreativnosti i odvažnosti da podele delić svog doma sa celim gradom. Svako od prijavljenih dvorišta i terasa zaslužuje dubok naklon jer doprinosi lepšoj i zelenijoj Subotici. Pobednicu po mišljenju publike očekuje vredna nagrada koju je obezbedio Rasadnik "Park Palić", kao sjajan podsticaj za dalji trud i ljubav prema hortikulturi.

POBEDNIČKO DVORIŠTE U IZBORU PUBLIKE

Dvorište Renate Karanfilović osvojilo srca čitalaca

Dvorište Renate Karanfilović osvojilo srca čitalaca

Dvorište Renate Karanfilović osvojilo srca čitalaca

Dvorište Renate Karanfilović osvojilo srca čitalaca

Dvorište Renate Karanfilović osvojilo srca čitalaca

Dvorište Renate Karanfilović osvojilo srca čitalaca

Dvorište Renate Karanfilović osvojilo srca čitalaca

Pogledate ostala dvorišta koja su bila u konkurenciji za nagradu publike.

Postavljeno pre 1 čas i 23 minuta
1
837

Povezane vesti

Komentari

0
Komentara
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 20 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.