Pregleda: 1435

Vaterpolo: Pobeda Spartak-Prozivke u Pančevu

11.02.2018. u 12:17h
U 7. kolu Prve B lige, grupa "Sever" vaterpolisti Spartak-Prozivke upisali su pobedu. Subotičani su u Pančevu bili bolji od Mladosti i slavili sa 9:6.

Iako je prva četvrtina protekla u izjednačenoj borbi i završena nerešeno sa po dva gola na obe strane, u drugoj deonici Spartak Prozivka je dominirao. Tim trenera Andrića poluvreme je završio uz gol razliku 6:3.

U nastavku su oba ekipe postigle po tri gola, ali je Spartak-Prozivka uz stečenu prednost u prve dve četvrtine stigao do trijumfa od 9:6.

Mladost – Spartak Prozivka 6:9 (2:2, 1:4, 2:1, 1:2)

Mladost: Milošević, Knežević 1, Gojsović, Panajotović, Cesnak 3, Vidanović 1, Zečević, Slavić, Rodić, Baroš, Prelić 1, Ivanović, Baroš, Novaković. Trener: Milošević.

Spartak Prozivka: Uzelac, Vrakulija 1, Horvacki, Ćurčin, Lobadinov, Horvacki 1, Tonković 2, Vučković, Goločorbin 1, Katić, Rakić 1, Varkulija 1, Zeljković, Stojanović 2, Trener: Andrić.