Vozio sa 2,55 promila i pod dejstvom narkotika, pa izazvao saobraćajnu nezgodu
Subotička policija isključila je jutros iz saobraćaja 46-godišnjeg Subotičanina zbog sumnje da je izvršio krivično delo ugrožavanje javnog saobraćaja.
Foto: Veštački generisana ilustracija
Kako je saopštila policija, osumnjičeni je upravljao automobilom marke „pasat“ u stanju potpune alkoholisanosti, sa 2,55 promila alkohola u organizmu, a bio je i pod dejstvom narkotika.
On je na Segedinskom putu, kod "Toplane", izazvao saobraćajnu nezgodu kada je automobilom udario u „audi“. U sudaru su lakše povređeni i osumnjičeni i vozač drugog vozila.

Vozaču je određeno zadržavanje do istrežnjenja, a protiv njega će biti podneta krivična prijava Osnovnom javnom tužilaštvu u Subotici zbog sumnje da je izvršio krivično delo ugrožavanje javnog saobraćaja.
Postavljeno pre 1 čas i 34 minuta
0
3183
Komentari