Komentara: 5
Pregleda: 2775

Ultramaratonac Igor V. Zelić uspešno završio UltraBalaton 2014

04.06.2014. u 17:55h
Igor Vojnić Zelić, član ultramaratonskog kluba "Paligo Palus" uspeo je da po treći put uspešno završi Ultra Balaton stazu dugu 212 kilometara. Sledeće takmičenje koje Igora očekuje je presti

U Mađarskoj je održan tracionalni 8. UltraBalaton na kojem je učestvovao subotički ultramaratonac Igor V. Zelić (1974) koji je od 160 takmičara trku uspeo da završi na 53. mestu sa vremenom 29:23:51.

Ovo je treća godina za redom da Igor učestvuje na jednoj od najtežih ultramaraton trka, a ova mu je ujedno bila i rezultatski najbolja pošto je i osvojio najbolje vreme .

U septembru se održava Spartatlon, jedan od 10 najtežih ultramaratona, i zasada Igor je jedini prijavljeni takmičar iz Srbije.