• Pregleda: 6497

U nedelju otvaranje kasačke sezone

U nedelju otvaranje kasačke sezone

U nedelju, 23. aprila, počinje sezona konjičkih kasačkih trka u Subotici, a prvi trkački dan, kao obično, nosi i naziv u skladu sa tim "Otvaranje sezone". Domaćini iz Konjičkog kluba "Bačka" pripremili su ljubiteljima kasača osam jednoprežnih trka, sve na 1.700 metara, uz auto-start.

Program Prvog trkačkog dana:

I kasačka trka (14h): Lukas (G. Zolnaji), Justice Oaks (M. Radulaški), Pandora Star (M. Popovicki), Meres (B. Mukić), Arsene Lupin (J. Popin), Dubai F (N. Mašić), I Topčider (L. Simić), Syria AT (D. Katanić), Island AT (Ž. Vujanović), Secretariat (M. Pantić), Revolver (Z. Petrović), Angone Love (J. Vujović).

II kasačka trka (14,30h): Flekica (N. File), Funny R Somolli (P. Vrsajkov), Son Of The Best (D. Karan), Armal (S. Kečenović), Bonny Staro (P. Knekt), Amar Bharati (M. Pantić), Delibab (I. Vajda), Andover Boy (T. Gere), Fantast BO (D. Katanić), Dream Catcher (V. Pribić), Pusi S (R. Seke).

III kasačka trka (15h): Theatra V (S. Šinković), Felina (N. File), Mala (D. Suknović), Samson (B. Miloradović), Iago d' Amore (B. Mukić), Akaha (G. Matković), Nika Boko (P. Knekt), Severino (I. Mukić), Doroteja SG (S. Grujić), Fatima BO (M. Gajić), Danina (L. Dulić), Dolčeo (J. Nemet).

IV kasačka trka (15,30h): Shana (J. Stantić), Elita BM (Z. Petrović), Spring Love (G. Zolnaji), Desitny SG (S. Peić Tukuljac), Simba (M. Pantić), Dea Celeste (B. Milodanović), Isaac Newton AT (D. Karan), Andraj P (N. Poljaković), Wineto (B. Mukić).

V kasačka trka (16h): Dolar F (B. Kečenović), Asia (A. Horvatski), Bonaparta (B. Mukić), Sanrio (N. Mašić), Herkul (G. Zolnaji), Scania (I. Tumbas Loketić), Danka SG (S. Grujić), Swinga (D. Katanić), Ramon Starlight (M. Pantić).

VI kasačka trka (16,30h): Serial Killer NP (B. Kečenović), Sara' Sempre Bigi (J. Popin), Ironwill (D. Petrović), Pitta Jet (A. Vereb), MT Hitchiti (Z. Petrović), Pablo Yet (D. Katanić), Anna Milau (M. Pantić), Nadir Three (A. Horvatski).

VII kasačka trka (17h): Nasa Vita (B. Kečenović), Petit Four Spin (D. Petrović), Audacieuse Lorme (A. Horvatski), Rincope Jet (G. Zolnaji), Usselle du Loir (D. Katanić), Lambert Sas (K. Kopas), Grumetti (B. Mukić), Rite Key (V. Bjelogrlić), Sole Mio (N. Mašić), Idalgo Jet (P. Knekt).

VIII kasačka trka (17,30h): Ema OZ (A. Vereb), Dexter IT (I. Vukov), Chanel Boko (K. Kopas), Bellissima (B. Mukić), Dorin Up (I. Tumbas Loketić), Solvalla (Z. Petrović).

Izvor: Subotica.com

povezane teme

0

Ova vest još uvek nije komentarisana.