Pregleda: 2282

Odbojkašice Spartaka završile učešće u Kupu CEV

18.12.2015. u 10:17h
Odbojkašice subotičkog Spartaka nisu uspele da se plasiraju u četvrtfinale Kupa CEV pošto su i u drugom meču poražene, ovaj put maksimalno - 3:0

Rumunska Stinca iz Bakaua nastavlja učešće u ovogodišnjoj sezoni Kupa Evopske odbojkaške Federacije (CEV) pošto je juče u revanš utakmici osmine finala još jednom pobedila subotičkog vicešampiona NIS Spartak rezultatom 3:0, po setovima 25:18, 25:18 i 25:12, posle 66 minuta igre.

U prvoj utakmici, odigranoj u Subotici, Rumunke su slavile sa 3:1 (25:17, 23:25, 25:21, 25:22).

U redovima Spartaka najefikasnija je bila Olujić sa 12, po 7 su postigle Cjetičanin i Sredić, četiri Bogdanović, po dva su postigle Jović i Rajlić, dok je Antanasijević zabeležila samo jedan. Subotičkoj ekipi u ovom meču zatajila je i odbrana i napad, pogotovo u trećem setu. Rumunke su tokom čitavog meča imale bolji blok, mnogo efikasnije bile u kontrama, preciznije servirale, a i pravile dosta manje grešaka.