Pregleda: 2223

Kikbokseri Spartaka osvojili 8 medalja u Sanda borbama

07.12.2015. u 10:02h

Kikbokseri Spartaka nastupili su u subotu u Novom Bečeju na Otvorenom KUNG FU WU-SHU prvenstvu Srbije, u disciplini lajt i kombat Sanda borbe. Šestočlanu takmičarsku ekipu iz Subotice predvodio je trener dr Veselin Bunčića.

Subotički takmičari su u sportskoj "Sandi" ostvarili zapažene rezultate i osvojili ukupno osam medalja - četiri zlatne, tri srebrne i jednu bronzanu.

U lajt sandi senior Stefan Pejić (75kg) je osvojio bronzanu medalju. U istoj disciplini, ali u kategoriji starijih pionirki Gordana Živanović (55kg) osvojila je srebrnu medalju, kao i zlatnu posle dve atraktivne borbe u combat "Sandi".

Još jedna starija pionirka Livija Kiš (45kg) osvojila je srebro i zlato u lajt i kombat verziji Sande

Zlatne medalje osvojili su kadet Ljubo Brcan (56 kg) i pionir Miloš Panić (52kg), dok je junior Zoltan Uri (60kg) osvojio medalju srebrnog sjaja.