Pregleda: 1493

Vaterpolo: Poraz Spartak-Prozivke od Dunava

04.02.2018. u 13:50h
U 6. kolu Prve B lige Srbije, grupa "Sever", vaterpolisti Spartak Prozivke poraženi su u derbiju kola od Dunava rezultatom 6:5.

Prvi deo meča je protekao u izjednačenoj borbi, dok su se gosti razigrali u trećoj četvrtini i stigli do prednosti od 6:3. Poslednja deonica susreta pripala je domaćoj ekipi koja je uspela da smanji prednost Dunava na samo gol razlike. Ipak, više sreće su imali gosti i prednost koju su stekli u trećoj četvrtini obezbedila im je pobedu od 6:5 i skok na drugu poziciju.

Spartak-Prozivka – Dunav 5:6 (1:1) (0:0, 1:1, 2:5, 2:0)

Spartak-Prozivka: Uzelac, Varkulija, Bulajić 1, Ćurčin, Kakaj, Horvacki 1, Tonković, Vučković 1, Prolić 1, Katić 1, Rakić, Varkulija, Zeljković, Stojanović. Trener: Nemanja Andrić.

Dunav: Šantalab, Knežević, Galea 2, N. Marinković 2, Agnuš 1, Matković, Parivodić, Vulić, M. Marinković, Rončević 1, U. Marinković, Popadić, Ortoleva. Trener Popović.