Pregleda: 3285

Rukometaši Spartaka poraženi od Crvene zvezde (27:23)

23.09.2016. u 10:40h
U Sportskom centru "Šumice" u Beogradu odigrano je treće kolo Superlige u kojem je Crvena zvezda dočeka i savladala Spartak Vojput rezultatom 27:23, čim je ekipa Slaviše Lakovića upisala prvi prvenstveni poraz ove sezone.

Prvo poluvreme je proteklo u izjednačenoj igri dva rivala, kako je i završeno prvih 30 minuta meča (12:12). Pobednik je rešen početkom drugog poluvremena kada je domaća ekipa napravila seriju od 7:1 i u 41' minutu vodila sa 19:13. Subotičani su u finišu stigli do minus dva, ali nisu uspeli i da stignu protivnika.

Crvena zvezda - Spartak Vojput 27:23 (12:12)

U subotičkoj ekipi najefikasniji je bio Jelić sa 6 preciznih šuteva, Županajc je postigao 4, Đekić 3, po dva su postigli Perović, Rakocija, Potpara i Radosavljević, dok su Medić i Delibašić imali po jednu realizaciju.

Četvrto kolo igra se već u subotu kada "putari" dočekuju Požarevac. Meč se igra od 19 časova, a ulaz je besplatan.