Prošle nedelje sankcionisano više od 1.700 vozača
Prošle nedelje na području Policijske uprave u Subotici dogodilo se 12 saobraćajnih nezgoda. U sedam saobraćajnih nezgoda jedna osoba je teže i šest osoba je lakše povređeno, dok je u pet saobraćajnih nezgoda pričinjena samo materijalna šteta.
U navedenom periodu, policija je podnela 52 zahteva za pokretanje prekršajnog postupka, izdata su 1.632 naloga i iz saobraćaja su isključena 22 vozača od kojih je za četiri vozača određena mera zadržavanja zbog teške ili potpune alkoholisanosti.
U toku protekle nedelje, pripadnici Odeljenja za vanredne situacije u Subotici imali su 22 intervencije.
Postavljeno pre 1 mesec i 1 dan
3
3160
Komentari