Pregleda: 7214

Odbojkaši Spartaka ostaju u društvu najboljih

19.04.2013. u 23:25h
Odbojkaši Spartaka pobedili su večeras u Hali sportova po treći put u playoutu ekipu Novog Pazara junior rezultatom 3:1, ukupno u seriji 3:0, čime su potvrdili svoj ostanak u društvu najboljih odbojkaških ekipa Srbije. Odbojkaši su imali podršku oko 400 gledalaca koji su nosili igrače do nove pobede.

Posle prvog neizvesnog seta u kojem su odbojkaši Spartaka držali prednost do odlučujućeg poena u prvom setu, u narednom desio se veliki pad koncentracije, igrači Spartaka su odigrali sa dosta grešaka i gosti su neočekivano lako došli do drugog seta u kojem je Spartak osvojio samo 10 poena (na prvi tehnički tajmaut se otišlo rezultatom 8:0 za goste).

U trećem setu domaći odbojkaši ponovo dolaze do svoje prepoznatljive igre, osvajaju svoj drugi set, a zatim u sličnom ritmu i četvrti za konačnih 3:1 u meču i 3:0 u seriji.

Publika je čitav meč nosila odbojkaše i aktivno učestvovala u podršci koju su odbojkaši i osetili u odlučujućim trenutcima.

Spartak - Novi Pazar junior  3:1
(25:21, 10:25, 25:15, 25:17)

Spartak: Kujundžić, Crnjanski 14, Janačkov 16, Vidakov (libero), Janjić 2, Elezović 3, Konkolj (libero), Marković, Kecman 9, Medić 19, Kuburović, Aleksić 10.

Novi Pazar junior: Zoranić 8, Ajrović, Novalić, Rugovac (libero), Daca, Dojčilović 17, Muratović, Zuković 1, Božović 6, Zatrić 6, Bulatović 7, Samardžić 8.

(Foto: Sportski savez Subotice)

Odbojka (M): Spartak - Novi Pazar (3. utakmica playout-a) Odbojka (M): Spartak - Novi Pazar (3. utakmica playout-a) Odbojka (M): Spartak - Novi Pazar (3. utakmica playout-a) Odbojka (M): Spartak - Novi Pazar (3. utakmica playout-a) Odbojka (M): Spartak - Novi Pazar (3. utakmica playout-a) Odbojka (M): Spartak - Novi Pazar (3. utakmica playout-a) Odbojka (M): Spartak - Novi Pazar (3. utakmica playout-a) Odbojka (M): Spartak - Novi Pazar (3. utakmica playout-a)