Nova učionica u Gimnaziji
17.01.2008. u 17:38h
0
1281
Učenici Gimnazije "Svetozar Marković" dobili su novu učionicu. Na taj način, učenicima koji pohađaju nastavu na hrvatskom jeziku obezbeđen je veći prostor. Učionicu su u upotrebu predali pokrajinski sekretar za obrazovanje i kulturu Zoltan Jegeš, gradonačelnik Geza Kučera i članica Opštinskog veća zadužena za obrazovanje Edit Molnar Pinter.
Postavljeno pre 18 godina i 5 meseci
0
1281
Komentari