Pregleda: 3350

Jedan gol za jedan bod fudbalera Spartaka

29.09.2012. u 20:51h
Danas su fudbaleri FK "Spartak Zlatibor voda" gostovali u Kragujevcu timu Radničkog, pred praznim tribinama. Na prvi gol se čekalo 29 minuta, a minut kasnije je postavljen konačni rezultat.

Odigrana je većina utakmica 7, kola Jelen Superlige i tim iz našeg grada je posle jednog niza remi-pobeda-pobeda opet došao do samo jednog dela bodova odigravši 1:1 sa ekipom Radničkog.

Prvi gol su postigli fubaleri Spartaka u 29. minutu, a dok su u glavama slavili isti Radnički je uspeo da izjednači i ispostavilo se postavi konačan rezultat utakmice.

Još jednom dobru formu je potvrdio napadač Đorđe Despotović ali nažalost i njegova efikasnost nije bila dovoljna da se Spartak vrati sa celim "plenom". Sa ovim bodom klub se lagano udaljava sa začelja tabele, trenutno je 12 od 16 timova.

Fotografije: Fudbalski klub "Radnički 1923"

Sledeću utakmicu fudbaleri FK "Spartak Zlatibor voda" igraju protiv beogradske Crvene zvezde koja ne zna za poraz u sezoni 2012/2013. Problem u ovoj utakmici bi mogao da bude i igrački kadar pošto kako stoje stvari neki igrači će morati da pauziraju zbog parnih žutih kartona i lakših povreda nekih prvotimaca ali mnogo konkretnije će se znati tokom naredne nedelje.

Utakmica sa Zvezdom je zvanično zakazana za 6. oktobar (subota) od 16:30h. Postoje neke nezvanične informacije da bi ovaj meč mogao biti pomeren za dan kasnije zbog održavanja parade ponosa u glavnom gradu Srbije, odnosno nemogućnosti obezbeđivanja uslova po pitanju bezbednosti od strane specijalne policije i žandarmerije na Gradskom stadionu u Subotici.