Isključenje vode
04.02.2008. u 18:28h
0
1414
Zbog radova na vodovodnoj mreži, sutra će vodosnabdevanje biti obustavljeno u ulici Blaška Rajića. Stanari ove ulice vode neće imati u periodu od 8 do 11 časova.
Postavljeno pre 18 godina i 4 meseca
0
1414
Komentari