• Pregleda: 3942

Hala sportova bila domaćin 8. kola Prve lige Sever u boksu

U okviru 8. kola Prve lige Sever u boksu (Regionalna liga Vojvodine) danas u Hali sportova održani su mečevi u svim uzrasnim i polnim kategorijama na kojima je učestvovalo čak 56 takmičara.
Hala sportova bila domaćin 8. kola Prve lige Sever u boksu

Hala sportova i Bokserski klub "Spartak" danas su ugostili 19 klubova sa ukupno 56 takmičara koji su se takmičili u svim uzrasnim kategorijama (pioniri 4, školarci 11, juniori 9, mladi 10, seniori 12, juniorke 4, mlade devojke 3, seniorke 3)

Na merenju se pojavilo 19 klubova (16 iz Vojvodine, jedan iz Beograda i dva iz Mađarske). Nakon uparivanja održana je 21 borba, kao i nekoliko javnih sparinga pre početka meča i jedna uvodna borba.

UVODNA BORBA :
31 kg - Rac Kristijan ZLATNI GONG – Tanasković Vasilije SVETOMIR BELIĆ     / 1 : 1 /

PIONIRI:
35 kg - Radu Aleksandar KIKINDA - Karambegović Strahinja SOMBOR     / TKO 2 /

ŠKOLARCI:
45 kg - Nema Adrian KIKINDA - Janković Danijel ŠAJKAŠI     / 1 : 2 /
52 kg - Kovarek Atila KIKINDA - Vasić Dobrosav ZLATNI GONG     / 0 : 3 /
59 kg - Rajčić Mihail NOVI SAD - Obadovics Gabor BAJA ( MAĐARSKA )     / 0 : 3 /
68 kg - Žmur Dmitri NOVI SAD - Pavičić Miloš GALAKTIK     / 3 : 0 /

JUNIORKE:
57 kg - Petrović Galina ČARNOK - Dudas Daniela SZEGED ( MAĐARSKA )     / 3 : 0 /

MLADE DEVOJKE:
51 kg - Zekić Ruža BANAT - Gal Monika SZEGED ( MAĐARSKA )     / 0 : 3 /

SENIORKE:
51 kg - Golić Dragana KIKINDA - Kovacs Ildiko SZEGED ( MAĐARSKA )     / wo /

JUNIORI:
48 kg - Gal Konrad SZEGED ( MAĐARSKA ) - Gligorić Veljko SPARTAK     / 0 : 3 /
57 kg - Šaćiri Sebastijan LUPUS - Horvat Robert INTERNACIONAL     / 2 : 1 /
60 kg - Grmuša Damjan ČARNOK - Dimić Ognjen SOMBOR     / 3 : 0 /
75 kg - Vuksanović Jovan ČARNOK - Balog Joel SZEGED ( MAĐARSKA )     / TKO 1 /

MLADI:
60 kg - Osadkovski Milan ŠAJKAŠI - Galos Viktor BAJA ( MAĐARSKA )     / 0 : 3 /
64 kg - Jelić Stanko ZLATNI GONG - Sabo Florian SPARTAK     / TKO 2 /
81 kg - Zelić Saša ČARNOK - Milovac Saša F89     / 0 : 3 /

SENIORI:
64 kg - Todorovski Dositej CAR LAZAR - Bačić Vanja SPARTAK     / 0 : 3 /
69 kg - Đurić Milan BANAT – Heralić Alen SLOVEN     / 1 : 2 /
81 kg - Ali Vukašin PATRIOTE - Memetović Denis SPARTAK     / TKO 2 /
75 kg - Zarić Stevan INTERNACIONAL - Lušić Aleksandar SLOVEN     / TKO 2 /
91 kg - Stanojević Nenad NOVI SAD – Đorđević Uroš SLOVEN     / TKO 1 /
81 kg - Vasić Dušan SLOVEN – Ćosić Nenad SLOVEN     / 3 : 0 /

Za najbolje takmičare po uzrasnim kategorijama proglašeni su: Radu Aleksandar (KIKINDA) u kategoriji pionira, Obadovics Gabor (BAJA, MAĐARSKA) u kategoriji školaraca, kod žena Gal Monika (SZEGED, MAĐARSKA), kod juniora Šaćiri Sebastijan (LUPUS), Galos Viktor (BAJA, MAĐARSKA) u kategoriji mladih i Memetović Denis bokser Spartaka u kategoriji seniora.

Tim bokserskog kluba "Spartak"

Izvor: Bokserski klub "Spartak"

povezane teme

0

Ova vest još uvek nije komentarisana.