Pregleda: 1260

Fudbal: Bačka 1901 slavila protiv Radničkog (2:1)

02.05.2021. u 13:30h
Fudbaleri Bačke 1901 upisali su pobedu na svom terenu. Golovima Kostića Subotičani su slavili protiv Radničkog iz Zrenjanina u 32. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina sa 2:1.

Subotičani su od starta krenuli odlično i već posle 15. minuta igre stigi do prednosti. Kostić je u samo dva minuta savladao golmana gostiju dva puta i doneo prednost crveno – belima. Do kraja prvog dela nije bilo promena rezultata – 2:0.

U nastavku utakmice, Radnički je zaigrao znatno bolje i uspeo da smanji prednost domaćina u 60. minutu. Pokušavali su gosti i da dođu do izjednačenja, ali je Bačka odolela i na kraju slavila.

Bačka 1901 – Radnički 2:1  (2:0)
Kostić 12’, 14’ - Pavlov 60’

Bačka: Ćuruvija, Ćulibrk (Gabrić), Bjedov, Lončar (Šojić), Mezei, Anđić, Kostić, Provči (Hadžimušović), Glišović (D. Jovanović), Krmar (Malenčić), Kežman.

Radnički: Bačko, Ćušić, Marković, Obrenić, Sarić, Vukoje (Trivunović), Pavlov, Kvrgić, Gajilović (Jankov) Krstin, Pavković (Novakov).

U narednom kolu Bačka 1901 gostuje u Bečeju.