Dobitnici besplatnih karata za Narodno pozorište
Završena je nagradna igra koju organizujemo u saradnji sa Narodnim pozorištem Subotica, a u kojoj smo podelili 4 puta po dve karte za predstave "Mister dolar" (11. oktobar) i "Natatorijum" (15. oktobar). Srećni dobitnici su navedeni u nastavku vesti.
Na naš mejl javilo se oko 120 zainteresovanih, a mi možemo da izvučemo samo 4 dobitnika, odnosno da podelimo samo 8 karata za ove dve predstave.
Slučajnim odabirom u konkurenciji odabrali smo po dva dobitnika i oni su: Đurić M. i Glogovac K. za predstavu "Natatorijum", а za "Mister dolar" Radulović N. i Vujačić M.
Dobitnike ćemo obavestiti telefonom ili mejlom kako mogu da preuzmu svoje karte. Hvala svima na učestvovanju i više sreće u sledećoj podeli, a biće ih vrlo uskoro, uključujući i predstave drame na mađarskom jeziku.
Postavljeno pre 11 godina i 8 meseci
1
3466
Komentari