Top teme:
Policajci na biciklima u Subotici
16. jul 2011.
Ostalo / Neki drugi problem (ostalo)
Tekst zviždaljke:
I pored raznih loših, pomalo dobrih komentara u vezi naše policije smatram da je Subotici kao gradu potrebno da u cilju bolje kontrole bezbednosti u gradu policija oformi biciklističku patrolu policije u letnjoj sezoni. Verujem da ima mnogo policajaca koji se rekreativno bave ovim sportom koji bi pristali da uđu u ovaj projekat , a mi građani dobijamo policajce koji su brži od pozornika, a više vide nego policajci koji projure patrolnim automobilom. Ne troši se gorivo, a zdravlje naših policajaca se povećava kao i naša bezbednost. Znam da će sada uslediti mnogo komentara nalik " Oni ništa ne rade svakako..." ... " kriminal cveta ..." .. " da li će oni da jure biciklama lopove u automobilima?" .. mišljenja sam da će policajci ovako da imaju detaljniji pregled terena, šta vi mislite o ovoj ideji? Da li da zahtevamo od MUP-a R.Srbije ovu jedinicu policije koja postoji u Beogradu na Adi za sada i funkcioniše odlično.
pre 14 godina i 11 meseci
18
8037
Komentari