Žalbe na Toplanu
24.12.2007. u 21:55h
0
1535
Na današnjem brifingu predsednik opštine Subotica Geza Kučera je rekao da su mu se obratili građani sa žalbom na visoke račune za grejanje putem "Subotičke toplane". Kučera ističe da je tražio od direktora pomenutog preduzeća da mu objasni o čemu se radi, jer povećanje cena nije prešlo zakonski propisano poskupljenje od sedam odsto.
Postavljeno pre 18 godina i 6 meseci
0
1535
Komentari