Pregleda: 2511

Uspeh mladih sportista, atletičarke i tenisera

10.05.2012. u 10:02h

Učenica OŠ Ivan Goran Kovačić, Luna Jović osvojila je prvo mesto u trci na 300 metara

Na finalnim takmičenjima školske olimpijade koja se održava u Sremskoj Mitrovici. Učenica osnovne škole Ivan Goran Kovačić Luna Jović osvojila je prvo mesto u trci na 300 metara.Na ovoj sportskoj manifestaciji iz Subotice učestvuje 120 takmičara.

Teniser Spartaka Karim Bendžama ostvario je odličan uspeh

Na državno otvorenom prvenstvu u tenisu za dečake do 12 godina koje je bilo održano u Bačkoj Topoli,teniser Spartaka Karim Bendžama ostvario je odličan uspeh.Kao prvi nosioc potvrdio je ulogu favorita i osvojio turnir.Mladog i uspešnog takmičara trenira trener Roža Gabor.