Tri zlatne medalje za dizače tegova Spartaka na Kupu Budimpešte
Takmičari Kluba dizača tegova "Spartak" učestvovali su u subotu na međunarodnom turniru, 35. Kupu Budimpešte, na kojem su nastupili klubovi iz Hrvatske, Poljske, Slovačke i zemlje domaćina. Takmičenje je održano u svim uzrasnim i težinskim kategorijama.
Ekipu srpskog šampiona na ovom turniru predstavljali su Daniel Apro, Šamuel Tot, Viktor Haško i trener Ervin Rožnjik. Sva tri takmičara bila su i više nego uspešna, osvojivši zlatne medalje u svojim kategorijama.
Daniel Apro (kategorija do 62kg, uzrast do 15 godina) je u biatlonu imao 119kg, Šamuel Tot (77kg, do 15 godina) - biatlon 179kg, kao i Viktor Haško (+94kg, do 17 godina) - biatlon 210kg.




Postavljeno pre 8 godina i 11 meseci
1
2932
Komentari