Toplana počela da greje radijatore
U Subotici je i zvanično počela grejna sezona, koja će trajati šest meseci. Ekipe subotičke toplane imale su nekoliko intervencija zbog pritužbi građana da radijatori nisu topli na Prozivci i Radijalcu.
„Subotička toplana” je spremno dočekala grejnu sezonu, jer su urađeni svi potrebni remonti na gasnim i postrojenjima na mazut, a ukoliko dođe do nestašice gasa, osigurane dovoljne količine mazuta.
Subotička toplana u grejnu sezonu je ušla sa rekonstrusanim toplovodnim sistemom, remontovanim gasnim i mazutnim postrojenjima. Cena grejanja se za sada neće korigovati.
Subotička toplana ima 10450 potrošača od kojih je 200 poslovnih. Grejna sezona se završava 15. aprila 2015. godine.
Postavljeno pre 11 godina i 8 meseci
10
5403
Komentari