Sutra svi stanovi topli?
26.10.2007. u 22:11h
0
1480
Najkasnije sutra ujutro bi svi trebalo da dobiju grejanje, kažu u Subotičkoj toplani. Razlog zbog koga svi potrošači Toplane nisu pre deset dana, kada je počela grejna sezona dobili grejanje je rekonstrukcija magistralnog toplovoda, koji povezuje centar grada sa naseljem Prozivka.
Postavljeno pre 18 godina i 7 meseci
0
1480
Komentari