Sutra otvaranje izložbe "Subotica moj grad"
Povodom Dečje nedelje sutra u 18 časova u galeriji Suvenirnice biće otvorena izložba pod nazivom „Subotica moj grad“.
Organizatori izložbe su Gradski muzej Subotica i PU „Naša radost“.
Na izložbi će biti predstavljeno oko 60 crteža dece predškolskog uzrasta koja pohađaju vrtiće ove ustanove. Radovi su nastali kao rezultat projekta PU „Naša radost“ sa Udruženjem „Autentik Vojvodina“, čiji je cilj štampanje razglednica sa motivima Subotice.
Izbor radova napravio je subotički akademski slikar Emil Kadirić.
Postavljeno pre 12 godina i 8 meseci
0
3214
Komentari