Sporazum o saradnji
11.12.2007. u 18:29h
0
1376
Srednja ekonomska škola "Bosa Milićević" i Ekonomsko- turistička srednja škola "Đorđo Perlaska" iz Budimpešte potpisale su sporazum o saradnji. Saradnja će se pre svega ogledati na polju stručno pedagoških i sportskih aktivnosti.
Postavljeno pre 18 godina i 6 meseci
0
1376
Komentari