Pregleda: 2450

Spartak u pripremnom periodu izgubio od novog prvoligaša

22.07.2012. u 13:44h
Izvor: FK "Spartak"
Fudbaleri Spartak Zlatibor vode poraženi su od novog superligaša ekipe Donjeg Srema sa 1:0 u meču koji je odigran na Zlatiboru gde se ekipa nalazi na pripremama.

Jedini gol na utakmici postigao je Jelačić iz penala u 18. minutu. Sudija Cicvarić je pokazao na belu tačku nakon prekršaja Novakovića koji je povlačio za dres igrača protivničkog tima koji nije pao i čak izlazio iz šesnaesterca. Do kroja poluvremena Spartak Zlatibor voda je imala šansu preko Puškarića dk je Donji Srem zatresao stativu.

U nastavku susreta najveći deo igre odvijao se na sredini terena bez izrazitih prilika za gol. Najbolju šansu Spartak Zlatibor voda je imala nakon dobro izvedenog slobodnog udarca Vidaka Bratića ali nažalost Subotičana lopta nije završila u mreži.

Sledeći meč Spartak igra u utorak 24.07. od 20h protiv Dinama iz Minska

Zlatibor, gledalaca:100, sudija Bojan Cicvarić, pomoćnici Nedeljković i Igor Cicvarić. Strelci: Jeličić (iz penala 18. min.) za Donji Srem

Spartak ZV: Aleksić, Kovačević, Bratić, Otašević, Milenović, Popara, Novaković, Torbica, Adamović Marko, Veselinović, Puškarić. Igrali još: Adamović Goran, Joksimović, Antonić, Vojvodić, Đurđević, Ljubenović, Milivojev, Nosković, Đorđević, Farkaš

Donji Srem: Delić, Bjurd, Zeljko, Lakić, Milekić, Milutinović, Košutić, Jovanović, Urošević, Jeličić, Damjanović Igrali još: Starčević, Putinčanin, Josimov, Vukobrat, Radišić, Čordašić, Buhorac, Janković, Ristov, Petković, Lakičević