Snežna Subotica
03.01.2008. u 18:24h
0
1492
Naš grad, kao i veći deo Srbije, novu godinu je dočekao potpuno zavejan, a pod snegom su bile i ulice i trotoari. Vozila i pešaci teško su se kretali gradom, iako u zimskim službama tvrde da su radili danonoćno. Magistralni i regionalni putevi su, sa druge strane, bili bolje očišćeni.
Postavljeno pre 18 godina i 5 meseci
0
1492
Komentari