Saopštenje povodom komemoracije žrtvama iz 1944. godine
Lokalna samouprava i Odbor za komemoraciju obaveštava građane Subotice, da će se svečana komemoracija žrtvama iz 1944. Godine i polaganje venaca održati na Dan mrtvih, u nedelju, 2. Novembra 2014. Godine, u 14.00 časova na parceli br. 44 na Senćanskom groblju.
U Bajmoku, kod Bagrema istog dana u 12.00 časova počinje sećanje na nedužne žrtve. Autobus za Bajmok kreće u 11.00 časova ispred restorana "Nepker", navodi se u saopštenju Kabineta gradonačelnika.
Povodom 70. Godišnjice pogibije nedužnih žrtava iz 1944 - 45 godine u petak, 31. Oktobra 2014. Godine u 17, 30 časova u Franjevačkoj crkvi održaće se spomen - liturgija. Ovim putem pozivaju se građani da uzmu učešće na tradicionalnoj komemoraciji.
Postavljeno pre 11 godina i 8 meseci
10
2903
Komentari