Sajam zapošljavanja
23.01.2007. u 18:30h
0
1711
Subotička filijala Nacionalne službe za zapošljavanje pozvala je sve poslodavce da se prijave za učešće na prvom ovogodišnjem sajmu zapošljavanja koji će se održati 23. februara na Otvorenom univerzitetu. Protekle godine putem sajmova zaposlilo se oko 700 ljudi, ili petina onih koji su tražili posao.
Postavljeno pre 19 godina i 5 meseci
0
1711
Komentari