Premijera omladinske predstave „Sve je propalo“ u Dečjem pozorištu
Premijera omladinske predstave „Sve je propalo“ u Dečjem pozorištu Subotica
Omladinska scena Dečjeg pozorišta Subotica poziva publiku na premijerno izvođenje predstave „Sve je propalo“, nastale po tekstovima Branislava Nušića „Gospođa ministarka“ i „Dugme“.
Premijera će biti održana u sredu, 24. juna, sa početkom u 20 časova. Ulaz je slobodan.
O predstavi:
Sve može da propadne ako se napravi samo jedan pogrešan korak. Kroz humor i prepoznatljivu komediju Nušić uspeva da pokaže istinu o ljudima i njihovim slabostima, zbog čega su njegove scene i danas aktuelne i lako razumljive. Likovi često prave veliku dramu oko nevažnih stvari, dok istovremeno zanemaruju mnogo ozbiljnije probleme. Scene predstavljaju sliku društva u kojem vladaju interes, sujeta, pohlepa i želja za dokazivanjem.
Igraju: Lena Đorđević, Milica Pavićević, Sofia Živanović, Nevenka Uskoković, Aleksandar Macura, Kalina Babin i Ognjen Vučković
Režija: dr um. Uroš Isak Mladenović
Dobro došli u Dečje pozorište Subotica!
Дечје позориште Суботица – Dičije pozorište Subatica – Szabadkai Gyermekszínház – Dječje kazalište Subotica
Facebook: https://www.facebook.com/suteatarzadecu
Instagram: https://www.instagram.com/decjepozoristesubotica/
Virtuelna šetnja: https://virtualtours.virtualno360.hr/F1O6fBWJXW/45193802p&65.37h&68.25t
Komentari