Pregleda: 1019

Rukomet: Mokra Gora bolja od Spartaka (26:22)

27.11.2017. u 10:25h
Rukometaši Spartak Vojputa poraženi su u Zubinom potoku od Mokre Gore rezultatom 26:22 u devetom kolu Superlige Srbije. Iako su Subotičani prvi došli do vođstva, domaći tim je poravnao rezultat, a potom i preokrenuo i do kraja susreta držao prednost.

Mokra Gora je bila dominantniji tim u ovom susretu, a zahvaljujući dobrim odbranama golmana i brzim kontrama domaćini su sve vreme bili u rezultatskoj prednosti. U završnici prvog dela domaći tim je imao prednost od četiri razlike 13:9.

I u drugom poluvremenu su rukometaši Mokre Gore dominirali. Spartak Vojput se približio na samo gol razlike  u 37. minutu, međutim raspoloženi čuvari mreže domaće ekipe sprečio je Subotičane da urade nešto više. Istakao se odličnim odbranama i na kraju je njegov tim slavio rezultatom 26:22.

Mokra Gora – Spartak Vojput 26:22 (14:11)

Mokra Gora: Orlović, Milić  4, Tomić 1, Bođović 1, L. Aleksić, Tomović, Nikolić 5, Milenković, Vuković 7, Košanin, Kasalović, N. Aleksić 1, Simović 1, Utvić, Đokić 3, Stanković 3.

Spartak Vojput: Bošković, Peić 3, Leovac 1, Pernar, Perović 1, Gačević 1, Mikić, Potpara 4, Egić 1, Kojadinović 1, Arđelan, Radosavljević 7, Spremo, Petrović 3, Kurteš, Abadžić.