Radionica "Učešće mladih sa hendikepom"
Radionica i okrugli sto pod nazivom "Učešće mladih sa hendikepom", u organizaciji Udruženja studenata sa hendikepom i gradske Kancelarije za mlade, biće održana 4–og i 5–og decembra u zgradi Nove opštine.
Cilj radionice je da se mladi upoznaju sa terminologijom i antidiskriminativnim načinom ophođenja prema osobama sa hendikepom. Teme okruglog stola biće stvaranje pozitivnog okruženja za učešće mladih sa hendikepom u lokalnoj zajednici.
Projekat je namenjen za srednjoškolce, predstavnike i aktiviste udruženja i institucija. Rok za prijave je 3. decembar. Prijave se mogu poslati na i–mejl adresu: prijava@kzm.subotica.rs.
Radionica će biti održana u četvrtak, 4. decembra, u zgradi Nove opštine, sala broj četiri i pet, od 10 do 18 časova, a održavanje okruglog stola je predviđeno u petak, 5. decembra, od 10 do 12 sati.
Postavljeno pre 11 godina i 6 meseci
1
1489
Komentari