Prekinuto slanje telegrama za Mađarsku
01.06.2007. u 18:14h
0
2341
Javno preduzeće PTT saobraćaja Srbija od danas više ne prima telegrame za Republiku Mađarsku. U kratkom saopštenju tog preduzeća se navodi da se telegrafski saobraćaj sa Mađarskom ukida, povodom obaveštenja kompanije Mađar Telekom.
Postavljeno pre 19 godina i 3 nedelje
0
2341
Komentari