• Pregleda: 4104

Poraz odbojkaša Spartaka u četvrtfinalnoj utakmici Kupa Srbije

Još jedan odbojkaški spektakl u prepunoj Hali sportova u utakmici muškog četvrtfinala Kupa Srbije u kojem su se sastali domaći Spartak i beogradska Crvena zvezda. Meč se završio pobedom gostiju rezultatom 1:3.

Večeras je na programu bila prva četvrtfinalna utakmica Kupa Srbije u kojem je OK "Spartak" dočekao aktuelnog lidera na tabeli Superlige Srbije.

Utakmica je počela odlično za Spartak pošto su domaći poveli sa 1:0 u setovima, ali nažalost drugi deo utakmice što se tiče rezultatskog odnosa pripao je u potpunosti gostima koji su vezali 3 seta za pobedu. Posle prvog neizvesnog seta, usledio je i drugi sličan , zatim treći u kojem je Spartak lagano padao da bi u četvrtom bilo jasno već na polovini tog seta.

Publika je došla u velikom broju da podrži obe ekipe, a odbojkaše Spartaka posebno je nosila energija koje je stizala sa tribine navijača koji ih prate.

OK "Spartak" - OK "Crvena zvezda" 1:3
(25:23, 18:25, 16:25, 11:25)

Meč je trajao 101 minut.

Revanš utakmica biće odigrana u petak 28. decembra u Beogradu, u dvorani "Šumice" sa početkom od 17:30h.