Policija uhvatila 19 maloletnih migranata
Noćas između jedan i četiri časa posle ponoći policija je uhvatila 19 maloletnih migranata koji su pokušali ilegalno da pređu iz naše zemlje u Mađarsku.
Uhvaćeni su kod Graničnog prelaza Kelebija. Član gradskog veća zadužen za socijalna pitanja za yueko kaže da je reč o maloletnicima od 10 do 17 godina i da je policija u saradnji sa Centrom za socijalni rad pokrenula redovan postupak u ovakvim slučajevima.
Crveni krst je obezbedio hranu za migrante, a nakon ispitivanja u policiji vozilima subotičke Kolevke i Gerontološkog centra migranti će biti transportovani u azilni centar u Banji Koviljači.
Postavljeno pre 11 godina i 5 meseci
12
6578
Komentari