Počela grejna sezona - Miholjsko leto "ohladilo" radijatore
Nakon uspešno obavljanih toplih proba, u Subotici je i zvanično počela grejna sezona, s tim da je zbog nešto viših spoljašnjih temperatura grejanje na tehničkom minimumu.
I po pitanju snabdevenosti energentima toplana je dočekala spremna grejnu sezonu. Na osnovu potpisanih ugovora sa Srbijagasom, obezbeđene su dovoljne količine gasa, osnovnog energenta toplane, kao i određene količine mazuta koje skladište u sopstvenom rezervoaru, a izmirene su i osnovne finansijske obaveze prema snabdevačima energenata.
Toplana će u narednoj sezoni grejati neznatno više potrošača u odnosu na prošlu grejnu sezonu, odnosno oko 10.000 stanova i oko 400 poslovnih objekata.
Postavljeno pre 12 godina i 8 meseci
2
3337
Komentari