Pregleda: 2607

Pobeda odbojkaša, poraz odbojkašica

04.02.2012. u 13:08h
Izvor: RTV Yueco
Odbojkaši Spartaka ostvarili su još jednu pobedu na domaćem terenu protiv ekipe Niša sa ubedljivih 3:0 po setovima (25:18, 25:14, 25:13).Spartak je dobro igrao u sva tri seta, u prvom su brzo stvorili početnu prednost od 4:1, da bi ubrzo bilo 11:6, pre svega zbog dobre igre Kecmana i Luke Medića. Nastavili su domaći u istom ritmu i lako osvojili prvi set poslednjim poenom Janjića 25:18.

U drugom setu ista slika na terenu. Nastavili su domaći sa dobrom igrom, sigurnim napadom i čvrstom odbranom tako da protivnik nije uspeo sakupiti više od 14 poena. Početak poslednjeg trećeg seta pripao je gostima iz Niša koji su poveli sa 5:4. tada je nastupila serija domaćih od 6:0 sa kojom preokreću rezultat na 10:5. Nakon toga usledila je potpuna dominacija Spartaka. Kecman postiže poslednji poen na utakmici za uverljivih 25:13.

Odbojkašice Spartaka doživele su i treći poraz ove sezone od ekipe Radničkog rezultatom 2:3, po setovima (25:10, 15:25, 23:25, 25:18, 10:15).Nisu subotičanke bile na svom nivou, puno oscilacija u igri, grešaka, dovele su da devojke Spartaka dozvole sebi da budu poražene od pretposlednje ekipe na tabeli.U sledećem kolu izabranice Damira Petkovića gostuju u Obrenovcu ekipi TENT-a.