Pregleda: 3894

Pobeda FK "Bačka 1901" protiv ekipe Radničkog (0:2)

22.10.2012. u 13:07h
Izvor: FK "Bačka 1901"
Fudbaleri Bačke 1901 pobedili su ekipu Radničkog u Bajmoku sa 2:0 u utakmici 9. kola Vojvođanske lige grupa Istok. Oba gola Subotičanisu postigli u drugom poluvremenu.

Igrao se 52. minut kad je Guberinić izveo korner, najviši u skoku bio je Šarenac koji glavom donosi prednost crveno-belima. Bačka je prednost udvostručila u 71. minutu kada se u listu strelaca upisao Guberinić koji je na asistenciju Lazinice sa ivice šesnaesterca pogodio mrežu golmana Lebovića.

Bačka se trenutno nalazi na trećem mestu sa 23 osvojena boda. U sledećem 11. kolu, koje je na programu 27. oktobra, na svom terenu kod Somborske kapije dočekuju ekipu Kolonije koja je sakupila samo bod manje od Subotičana i nalazi se na četvrtom mestu.

Radnički - Bačka 1901 0:2 (0:0)