Opljačkana menjačnica na Segedinskom putu
Kako Radio Subotica saznaje, sinoć oko pola osam opljačkana je menjačnica na Segedinskom putu iz koje su razbojnici odneli veću količinu novca. Dvojica, za sada nepoznatih napadača, ušla su u objekat maskirani šalovima i kapuljačama. Jedan od njih je u prodavačicu koja radi u prodavnici pored menjačnice uperio pištolj, dok se drugi sa elektro šokerom uputio u sam pult menjačnice.
Oko četvrt miliona dinara uspeli su tom prilikom iz menjačnice da otuđe, nakon čega su nestali u nepoznatom pravcu. Kako žrtva razbojništva tvrdi, pljačka se odigrala u svega nekoliko sekundi, koje su se činile kao večnost za nju i njenu koleginicu. Ona kaže da je verovatno reč o mlađim napadačima, ali ne može to sa sigurnošću da tvrdi jer im nije videla lica.
Menjačnica poseduje i video nadzor koji će, nada se, pomoći u pronalasku ovih razbojnika.
Uviđaj su na licu mesta izvršili zamenik tužioca Osnovnog javnog tužilaštva i pripadnici Policijske uprave u Subotici.
Postavljeno pre 11 godina i 5 meseci
14
19390
Komentari