Pregleda: 2870

Odbojkašice Spartaka poražene u prvoj utakmici finala Plej ofa

05.04.2012. u 21:38h
Izvor: RTV Yueco

Odbojkašice Spartaka u prvoj utakmici finala plej ofa poražene su u Beogradu posle pet setova. Beograđanke su posle 124 minuta bile bolje i slavile sa 3:2. Povele su subotičanke sa 1:0 ali posle toga koncentrisanije i sa više strpljena beograđanke su uspele da preokrenu rezultat i povedu sa 2:1. Uspele su izabranice Damira Petkovića sa izjednače rezultat na 2:2.

U petom setu posle 3:3 Zvezda je uspela da nametne svoju igru i stigne do prednosti od 8:5, odnosno 12:6. Igračice Crvene zvezde rutinski su privele set kraju 15:9 za konačnih 3:2.

Druga utakmica igra se u subotu 7. aprila u sportskom centru Šumice u Beogradu.