Odbojkaši Spartaka u finalu
Odbojkaši Spartaka plasirali su se u finale Kupa Srbije na teritoriji Vojvodine pošto su u polufinalnom meču pbedili ekipu Inđije rezultatom 3:0.U finalu igrači Gorana Ilića igraće protiv ekipe Novog Sada.
Postavljeno pre 15 godina i 8 meseci
0
1805
Komentari