Pregleda: 3507

Nerešeno na startu fudbalske Super lige

10.08.2013. u 23:48h
Izvor: FK "Spartak"
U prvom kolu Jelen Super lige Spartak je osvojio bod u Užicu odigravši nerešeno sa Slobodom 1:1.

Subotičani su dobro započeli utakmicu i u prvih petnaest minuta igre imali blagu terensku inicijativu, ubrzo se Sloboda razigrala i počela opasnije da preti. Usledio je odličan šut Pejovića u 18. minutu sa 20 metara ali i još bolja intervencija reprezentativnog golmana Branimira Aleksića. U sledećem napadu domaći su uzdrmali prečku ali do isteka prvih četrdesetpet minuta rezultat se nije menjao.

Povela je Sloboda golom Pejovića u 50. minutu. Nakon samo tri minuta posle dobre kontra akcije i kombinacije između Puškarića i Torbice, kapiten Spartaka izjednačuje rezultat na 1:1.

Do kraja utakmice Sloboda je vršila pritisak i imala više od igre. Spartak se odlično branio a junak je golman Aleksić koji je sačuvao mrežu do kraja susreta.

Sloboda - Spartak 1:1 (0:0)