Pregleda: 2917

Nastup stonotenisera Spartaka na 3. "Kolenica" Kupu u Bečeju

16.09.2013. u 20:46h
Izvor: Stonoteniski klub "Spartak"
Na tradicionalnom međunarodnom stonoteniskom turniru za seniore i veterane pod nazivom "Kolenica kup" u Bečeju učestvovalo je preko 150 takmičara iz Srbije, Hrvatske, Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Mađarske, Rumunije i Makedonije. Od srpskih ekipa učestvovao je STK "Spartak" u sastavu Stefan Kostadinović, Branko Brstina, Karolj Poša, Aleksandar Radosavljević i Stojan Bela.

Najviše uspeha imao je Stefan Kostadinović koji je na ovom trećem turniru osvojio 3. mesto pošto je  izgubio od hrvatskog stonotenisera Vjekoslava Zovka sa 3:0, ali pošto je osvojio prva 2 turnira "Kolenica kup" u sveukupnom plasmanu osvojio je i ubedljivo prvo mesto u apsolutnoj konkurenciji za sezonu 2012\2013. Ovom prilikom domaćin je pobedniku uručio skromnu robnu nagradu.