Najezda glodara
01.06.2007. u 18:16h
0
1662
Komunalna inspekcija juče je naložila preduzeće "Ekosan" da obavi deratizaciju, kod deponije u Mesnoj zajednici "Ker". Deratizacija je uspešno obavljena uz nadzor građana, saznaje yueko. A našoj redakcija građani su se javili zbog povećanog broja glodara i problema koje izazivaju.
Postavljeno pre 19 godina i 3 nedelje
0
1662
Komentari